Minnie Mouse
Marturii botez ieftine – Magneti Minnie Mouse – MBI-47
Prețul inițial a fost: 4,50 lei.3,50 leiPrețul curent este: 3,50 lei. TVA inclusMagnetii au dimensiunea de 9×6 cm, grosimea de 0,7 mm, sunt flexibili si au colturile rotunjite.
Optiuni ambalare:
– Pungute de plastic transparente
– Plicuri simple
– Plicuri printate
Optiune suplimentara:
– Cartonati (carton folosit ca intaritor al magnetului, cu 1mm mai gros)
Optiunea poate fi selectata mai jos, generand automat pretul final.
Dupa ce primim comanda, in 24-48 ore (luni-vineri), veti primi pe WhatsApp sau pe email modelul de magnet personalizat cu poza si textul Dvs. pentru a verifica si confirma datele.
Meniu Botez cu poza – Minnie Mouse – MBF-50
Prețul inițial a fost: 6,00 lei.5,00 leiPrețul curent este: 5,00 lei. TVA inclusMeniurile pentru botez tip carte sunt realizate din carton mat de 250g/mp.
Dimensiune A5 inchis / A4 deschis.
Dupa ce primim comanda, in 24-48 ore (luni-vineri), veti primi pe WhatsApp sau pe email modelul de meniu personalizat cu poza si textul Dvs. pentru a verifica si confirma datele.
Marturii botez magneti fete – Masina – Minnie Mouse – MFM-13
Prețul inițial a fost: 6,40 lei.5,40 leiPrețul curent este: 5,40 lei. TVA inclusMagnetii au dimensiunea de 8×8.5 cm, grosimea de 1mm.
Optiuni ambalare:
– Pungute de plastic transparente
– Plicuri simple
– Plicuri printate
Optiunile pot fi selectate mai jos, generand automat pretul final.
Dupa ce primim comanda, in 24-48 ore (luni-vineri), veti primi pe WhatsApp sau pe email modelul de magnet personalizat cu poza si textul Dvs. pentru a verifica si confirma datele.
Meniu Botez – Minnie Mouse – MB-86
Prețul inițial a fost: 5,40 lei.4,40 leiPrețul curent este: 4,40 lei. TVA inclusMeniurile pentru botez tip carte sunt realizate din carton mat de 250g/mp.
Dimensiune A5 inchis / A4 deschis.
Dupa ce primim comanda, in 24-48 ore (luni-vineri), veti primi pe WhatsApp sau pe email modelul de meniu personalizat cu textul Dvs. pentru a verifica si confirma datele.
Magnet personalizat botez decupat fluture – MCF-24
Prețul inițial a fost: 6,40 lei.5,40 leiPrețul curent este: 5,40 lei. TVA inclusMagnetii au dimensiunea de 8.5×8cm, grosimea de 1mm.
Optiuni ambalare:
– Pungute de plastic transparente
– Plicuri simple
– Plicuri printate
Optiunile pot fi selectate mai jos, generand automat pretul final.
Dupa ce primim comanda, in 24-48 ore (luni-vineri), veti primi pe WhatsApp sau pe email modelul de magnet personalizat cu poza si textul Dvs. pentru a verifica si confirma datele.
Magnet personalizat botez – Minnie Mouse – MNO-061
Prețul inițial a fost: 5,40 lei.4,40 leiPrețul curent este: 4,40 lei. TVA inclusMagnetii au dimensiunea de 9×6cm, grosimea de 1mm.
Optiuni ambalare:
– Pungute de plastic transparente
– Plicuri simple
– Plicuri printate
Optiuni suplimentare:
– Cartonati (carton folosit ca intaritor al magnetului, cu 1mm mai gros)
– Colturi rotunjite (ofera un aspect mai placut magnetului)
Optiunile pot fi selectate mai jos, generand automat pretul final.
Dupa ce primim comanda, in 24-48 ore (luni-vineri), veti primi pe WhatsApp sau pe email modelul de magnet personalizat cu poza si textul Dvs. pentru a verifica si confirma datele.
Invitatie digitala botez fetite – IDF-09
80,00 lei TVA inclusPuteti comanda aici o invitatie pentru botez in format digital (JPG,PDF) pe care o puteti trimite online pe email, telefon sau social media – facebook, instagram, tiktok, etc.
Meniu Botez – Minnie Mouse – MBF-08
Prețul inițial a fost: 6,00 lei.5,00 leiPrețul curent este: 5,00 lei. TVA inclusMeniurile pentru botez tip carte sunt realizate din carton mat de 250g/mp.
Dimensiune A5 inchis / A4 deschis.
Dupa ce primim comanda, in 24-48 ore (luni-vineri), veti primi pe WhatsApp sau pe email modelul de meniu personalizat cu textul Dvs. pentru a verifica si confirma datele.
Marturii botez magneti fete – Masina – Minnie Mouse – MFM-14
Prețul inițial a fost: 6,40 lei.5,40 leiPrețul curent este: 5,40 lei. TVA inclusMagnetii au dimensiunea de 8×8.5 cm, grosimea de 1mm.
Optiuni ambalare:
– Pungute de plastic transparente
– Plicuri simple
– Plicuri printate
Optiunile pot fi selectate mai jos, generand automat pretul final.
Dupa ce primim comanda, in 24-48 ore (luni-vineri), veti primi pe WhatsApp sau pe email modelul de magnet personalizat cu poza si textul Dvs. pentru a verifica si confirma datele.
Invitatie digitala botez fetite – Minnie Mouse – IB-10
80,00 lei TVA inclusPuteti comanda aici o invitatie pentru botez in format digital (JPG,PDF) pe care o puteti trimite online pe email, telefon, WhatsApp sau retele sociale – facebook, instagram, tiktok, etc.
Meniu Botez – Minnie si Mickey Mouse – MB-41
Prețul inițial a fost: 5,40 lei.4,40 leiPrețul curent este: 4,40 lei. TVA inclusMeniurile pentru botez tip carte sunt realizate din carton mat de 250g/mp.
Dimensiune A5 inchis / A4 deschis.
Dupa ce primim comanda, in 24-48 ore (luni-vineri), veti primi pe WhatsApp sau pe email modelul de meniu personalizat cu textul Dvs. pentru a verifica si confirma datele.
Magneti personalizati botez Carucior – Minnie Mouse – MFC-15
Prețul inițial a fost: 6,40 lei.5,40 leiPrețul curent este: 5,40 lei. TVA inclusMagnetii au dimensiunea de 10×7.5cm, grosimea de 1mm.
Optiuni ambalare:
– Pungute de plastic transparente
– Plicuri simple
– Plicuri printate
Optiunile pot fi selectate mai jos, generand automat pretul final.
Dupa ce primim comanda, in 24-48 ore (luni-vineri), veti primi pe WhatsApp sau pe email modelul de magnet personalizat cu poza si textul Dvs. pentru a verifica si confirma datele.




Minnie
Norisor
Curcubeu
Masina
Balon aer cald
Barza
Ursulet
Fluture
Inima
Body bebe
Biberon
Avion
Carucior
Trenulet
Elicopter
Racheta
Casuta din copac
Corabie
Delfin
Mickey
Norisor
Curcubeu
Masina
Balon aer cald
Barza
Ursulet
Fluture
Inima
Body bebe
Biberon
Avion
Carucior
Trenulet
Elicopter
Racheta
Casuta din copac
Corabie
Delfin
Norisor
Curcubeu
Inima 
